Održana godišnja izložba Likovnog kluba Nikola Trick

U Gradskom muzeju Virovitica otvorena je tradicionalna godišnja izložba radova članova Likovnog kluba Nikola Trick iz Virovitice. Riječ je o izložbi koju virovitički likovnjaci organiziraju svake godine, 6. prosinca, na blagdan svetog Nikole. Selekciju četrdeset i osam radova potpisuje kustosica Gradskog muzeja Virovitica Anamarija Kučan. Osim selektorice izložbe, na izložbi su još govorili predsjednik Likovnog kluba Nikola Trick Igor Fučkar i ravnateljica Gradskog muzeja Virovitica Mihaela Kulej.

Predsjednik virovitičkog likovnog kluba Igor Fučkar dodijelio je priznaje članici LIK-a čurđici Seitz za dugogodišnji rad i potporu koju je davala svojim kolegama iz Kluba.

U sklopu zabavnog programa brojne posjetitelje zabavljao je virovitički Kvartet Artes.