Odgođena PARK ART eko art muzejska akcija "“ za kolovoz 2013.

Gradski muzej Virovitica objavljuje odgodu planiranog programa PARK ART muzejske eko akcije koja je trebala biti održana od 11. do 14. lipnja.
Razlozi ove odgode su u nepredvidljivim vremenskim okolnostima koje onemogućuju sigurne uvijete boravka u Parku nužne za realizaciju muzejskih sadržaja.

Akcija je samo odgođena, a novi termin je početak kolovoza kada će biti održana u sklopu gradske manifestacije "Rokovo 2013.".

PARK ART ekipa je krenula s pripremama za radionice "VESELI LAMPIONI!" i "EKO-MOBILI" u suradnji s OŠ. Ivana Brlić Mažuranić i OŠ Vladimir Nazor, jedine sadržaje koji će ipak biti održani 13. i 14. lipnja u prostorima škole i Muzeja.

Pozivamo vas na sva događanja u kolovozu u sklopu naše male eko stvaraonice da zajednički "parkiramo" naše kreacije u galeriju prirode!