Radionica "Okviri" sa Centrom za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju!

U petak, 11. 10 u Velikoj dvorani Gradskog muzeja održana je edukativna radionica "Okviri" s polaznicima poludnevnog boravka Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica.

Posjetiteljima je predstavljena kratka povijest okvira, priče o okvirima koje čuvamo unutar zbirki našeg muzeja i male zanimljivosti o izradi okvira kako bi i sami "upregnuli" kreativne prstiće te izradili svoje vlastite okvire.

Pri izradi i dizajniranju okvira polaznici su koristili reciklažne materijale poput kartona, izrezanih CD-diskova, čepića, papirića koje su ljepilom aplicirali na podlogu okvira.

Veselimo se daljnjim ovakvim druženjima te zahvaljujemo korisnicima Centra i njihovoj voditeljici, radnoj terapeutkinji Marini Kuzman te volonterki Emi na suradnji.