Film „Magija kose“ uvršten u program Muzejskog dokumentacijskog centra i filmske manifestacije MUVI 05: Muzeji - video - film

Film „Magija kose" Gradskog muzeja Virovitica uvršten u program Muzejskog dokumentacijskog centra i filmske manifestacije MUVI 05: MUZEJI-VIDEO-FILM, koja će se održati 4. i 5. prosinca 2014. u Zagrebu, u prostoru Muzejskog dokumentacijskog centra i dvorani Gorgona Muzeja suvremene umjetnosti.

Uz dokumentarne filmove prikazati će se i prezentacije iz bogatih muzejskih sadržaja.

Muzej je ponosan na sudjelovanje, kao i uvrštavanje u program što svakako pridonosi promicanju tradicijske baštine ovoga kraja.
Film uz najavu možete pogledati u stalnom postavu Etnografske zbirke, a nabaviti ga u uredovno vrijeme Muzeja.

Više o programu možete pronaći na stranicama MDC-a
I u programskoj knjižici OVDJE