Otvorena godišnja izložba Likovnog kluba Nikola Trick

U Velikoj izložbenoj dvorani Gradskog muzeja Virovitica večeras je otvorena Godišnja izložba članova Likovnog kluba Nikola Trick iz Virovitice. Trideset i šestu godišnju izložbu otvorio je pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Virovitice Alen Bjelica, a na izložbi su se prigodnim riječima nazočnoj publici obratili predsjednik virovitičkih likovnjaka Igor Fućkar, ravnateljica Gradskog muzeja Virovitica Mihaela Kulej, kustosica Likovne zbirke virovitičkog muzeja Anamarija Kučan.

Tko je dobitnik Zlatne palete za izniman doprinos u radu i promicanju virovitičkog likovnog kluba?
Članovi LIK Nikola Trick

Zlatnu plaketu Likovnog kluba Nikola Trick dobila je članica Tatjana Lulić Prpić. Izložba obuhvaća djela slobodne tematike, većinom nastalih tijekom 2014. godine. Od 26 autorica i autora, velik broj izlagača već niz godina djeluje u Klubu.

Tatjana Lulić Prpić

Raznolike motive obrađene širokim spektrom likovnih tehnika izlažu: Božica Bačić, Slobodan Blaževski, Anja Brabec, Damir Bukvić, Gordana Čurik, Vladimir Drimal, Ljiljana Đeri, Ankica Fijala, Igor Fućkar, Branka Grlica, Gjuro Horvat, Bernarda Idžojtić, Roko Idžojtić, Maja Ivanušić, Želimir Kukavica, Jaroslava Lulić, Tatjana Lulić Prpić, Branka Marčeta - Gregurić, Ivana Molnar, Ivanka Poslek, Kornelija i Vladimir Šarić, Branka Špegelj, Mirko Tomaić, Željko Vampovac, Natalija Vidak.