˝UHVATI ZEKU!˝ - nagradna muzejska akcija

11.4. /utorak / 10 – 16 sati

Šestu godinu za redom održana je nagradna akcija ovoga puta pod nazivom ˝Uhvati zeku!˝. Muzej je pripremio akciju potrage namijenjenu mlađim posjetiteljima.

Zadatak je bio ˝uhvatiti˝ tj. fotografirati mobitelom četiri različita zekana (2D likovne ilustracije / instalacije) koje su bile postavljene po gradskim lokacijama i doći u Muzej po nagrade!

Prve tri nagrade pripremio je Restoran ˝Dvorac˝ poklon bonovima konzumacije u njihovom ugodnom ambijentu.

Ostale nagrade su na tragu poslastica, muzejskih proizvoda i kreativnih uporabnih predmeta.

Ovom i sličnim akcijama Muzej nastoji pratiti suvremene urbane trendove komunikacije kulturnih institucija s posjetiteljima pristupom organiziranja sadržaja i izvan prostora objekta djelovanja, ispreplitanjem aktivnosti na tragovima uličnih likovnih intervencija te interakcije s posjetiteljima kroz igru.